sobota, 19 lipca 2014

czwartek, 17 lipca 2014

Wypad do lasu? Jak najbardziej na tak.


http://instagram.com/chinskawiktoria


Wypad do lasu z Magdą, 
był dobrym pomysłem,
na spędzenie czasu i 
urządzeniu małej ' sesji '. :)



Lasy Trzcinicko-Łubnickie, jeśli 
takowymi można je nazwać,
są wspaniałym miejscem na zdjęcia.




Kolejny post dodam w wolnej chwili,
jeśli będę miała zdjęcia. :>
A tymczasem, kolorowych snów. :)

Zapraszam na ask. :)

http://ask.fm/Hakuuna_Mataata

                                                                                                                     #W




sobota, 12 lipca 2014

Madzialenka.


12.07.2014r. - kolejna sesja z udziałem Madzi. :)


















Zapraszam. 

http://ask.fm/Hakuuna_Mataata



                                                                                                  #W