To była próba spełnienia wizji cioci Werci, Kaja miała położyć się,
abym zrobiła zdjęcie jak leży w tym czymś! XD
Ale Kaja uznała, iż jest tam brudno i tego nie zrobi. :D
Moja piękność. <3
Tutaj komentarz zbędny, piękna moja. <3
Cudowna, słodka, najlepsza. <3
Jestem mega zadowolona ze zdjęć, kolejny post dodam jutro,
będzie o... zwierzątkach w Nowotomyskim zoo. <3
Byłam tam dzisiaj i musiałam skorzystać z okazji. :D
A tymczasem zapraszam na aska :)
http://ask.fm/Hakuuna_Mataata
Dobranoc. <3
#W





:)
OdpowiedzUsuń