sobota, 5 lipca 2014

" Mieszanka wybuchowa " czyli moje ulubione zdjęcia. :>

 W tym poście pokażę parę zdjęć, które lubię szczególnie. :) Do każdego mam jakiś sentyment czy coś tym stylu. :) Oczywiście kolejność przypadkowa. :)



1. Zacznijmy od tego zdjęcia. Trawka, okularki w których odbija się moja mała modeleczka, Katia. :> 


2. Moja mała Madzia, zdjęcie zrobione zostało ‘ z zaskoczenia ‘  Magda wyszła na nim pięknie, jak zawsze. ;> 




3. Ja, Katia, kwiatek, trawka i… samowyzwalacz. Zdjęcie wyszło wspaniale i od razu mi się spodobało.


4. Postanowiłam ponownie użyć ‘ rekwizytu ‘ który łapie całą ostrość zamazując tło, efekt nie jest taki jaki oczekiwałam, ale również bardzo mi się podoba. :>

5. I znów moja Katia, tym razem, zaryzykowałam robiąc zdjęcie gdzie widoczny jest tylko kolor czerwony, bo reszta zdjęcia jest czarno-biała. Zdjęcie strasznie mi się spodobało. :>


6.Magda, jak na każdym innym zdjęciu wyszła zjawiskowo. <3 Ale tutaj, w szczególności spodobał mi się delikatny wiatr, który rozwiewał jej włosy, to dodało zdjęciu uroku.



7. Wymyślanie nowych ‘ pozycji ‘ do zdjęć przychodzi mi zazwyczaj łatwo, tylko teraz znajdź kogoś, kto idealnie je zaprezentuje… Ja mam parę takich osób, które często pozują do moich zdjęć i na naszą ‘ współpracę ‘ nie narzekam jest to Kaja, Katia i oczywiście, olśniewająca Madzia, która na tym zdjęciu spisała się równie doskonale. :>


8. I jeszcze raz piękna Katiusza. :) 



Zdjęcia są jednymi z moich ulubionych, mam ich jeszcze mnóstwo! Nie wstawiłam innych ponieważ pech chciał, że zostały usunięte podczas ' porządków ' we wszystkich plikach. :/ Ale nadrobimy. :) 
Jutro, jeśli pogoda dopisze i pora będzie odpowiednia, wybieram się, na kolejną ' sesję ' więc będą też kolejne zdjęcia które postaram się już jutro tutaj zamieścić. :)  
A teraz uciekam spać, bo jutro pracowity dzień przede mną! :) 
Dobranoc, kolorowych snów. :> 

Jak zwykle, zapraszam na mojego aska. :) 

                                                       http://ask.fm/Hakuuna_Mataata



                                                                                                                                                     #W

2 komentarze: