1. Zacznijmy
od tego zdjęcia. Trawka, okularki w których odbija się moja mała modeleczka, Katia.
:>
2. Moja mała Madzia, zdjęcie zrobione zostało ‘ z zaskoczenia ‘ Magda wyszła na nim pięknie, jak zawsze. ;>
3. Ja, Katia, kwiatek, trawka i… samowyzwalacz. Zdjęcie wyszło
wspaniale i od razu mi się spodobało.
4. Postanowiłam ponownie użyć ‘ rekwizytu ‘ który łapie całą
ostrość zamazując tło, efekt nie jest taki jaki oczekiwałam, ale również bardzo
mi się podoba. :>
5. I znów moja Katia, tym razem, zaryzykowałam robiąc zdjęcie gdzie
widoczny jest tylko kolor czerwony, bo reszta zdjęcia jest czarno-biała.
Zdjęcie strasznie mi się spodobało. :>
6.Magda, jak na każdym innym zdjęciu wyszła zjawiskowo. <3 Ale
tutaj, w szczególności spodobał mi się delikatny wiatr, który rozwiewał jej
włosy, to dodało zdjęciu uroku.
7. Wymyślanie nowych ‘ pozycji ‘ do zdjęć przychodzi mi
zazwyczaj łatwo, tylko teraz znajdź kogoś, kto idealnie je zaprezentuje… Ja mam
parę takich osób, które często pozują do moich zdjęć i na naszą ‘ współpracę ‘
nie narzekam jest to Kaja, Katia i oczywiście, olśniewająca Madzia, która na
tym zdjęciu spisała się równie doskonale. :>
8. I jeszcze raz piękna Katiusza. :)
Zdjęcia są jednymi z moich ulubionych, mam ich jeszcze mnóstwo! Nie wstawiłam innych ponieważ pech chciał, że zostały usunięte podczas ' porządków ' we wszystkich plikach. :/ Ale nadrobimy. :)
Jutro, jeśli pogoda dopisze i pora będzie odpowiednia, wybieram się, na kolejną ' sesję ' więc będą też kolejne zdjęcia które postaram się już jutro tutaj zamieścić. :)
A teraz uciekam spać, bo jutro pracowity dzień przede mną! :)
Dobranoc, kolorowych snów. :>
Jak zwykle, zapraszam na mojego aska. :)
http://ask.fm/Hakuuna_Mataata
#W








Bardzo ładne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo! :)
OdpowiedzUsuń