środa, 9 lipca 2014

Spotkanie z Boryskiem.


Mały słodziak. <3
Borys ma 7 miesięcy i jest moim bratankiem. :)
Ma takie wspaniałe, urzekające oczka. :3
Mały śmieszek. :> 
Taaaaaaki duży chłopak! :3
' dziadziadzia tatata ' 
Taki wspaniały. :3 


Troszkę nam zdjęcia nie wychodziły,
ponieważ obok leżała kolorowa gra,
która bardzo zaciekawiła małego modela. :)


To raczej ' dzióbek level hard ' :D


Selfie z babcią Zosią? 
Czemu nie? :D


<3



Piękniś Boryś taki wspaniały. <3
Kolejny post?
Zapewne jutro. :> 
Jak zawsze, zapraszam na aska. :>
Odpowiadam na każde pytanie które zadacie. :)


http://ask.fm/Hakuuna_Mataata


                                                                                                   #W

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz