Mały słodziak. <3
Borys ma 7 miesięcy i jest moim bratankiem. :)
Ma takie wspaniałe, urzekające oczka. :3
Mały śmieszek. :>
Taaaaaaki duży chłopak! :3
' dziadziadzia tatata '
Taki wspaniały. :3
Troszkę nam zdjęcia nie wychodziły,
ponieważ obok leżała kolorowa gra,
która bardzo zaciekawiła małego modela. :)
To raczej ' dzióbek level hard ' :D
Selfie z babcią Zosią?
Czemu nie? :D
<3
Piękniś Boryś taki wspaniały. <3
Kolejny post?
Zapewne jutro. :>
Jak zawsze, zapraszam na aska. :>
Odpowiadam na każde pytanie które zadacie. :)
http://ask.fm/Hakuuna_Mataata
#W






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz