Wypad do lasu z Magdą,
był dobrym pomysłem,
na spędzenie czasu i
urządzeniu małej ' sesji '. :)
Lasy Trzcinicko-Łubnickie, jeśli
takowymi można je nazwać,
są wspaniałym miejscem na zdjęcia.
Kolejny post dodam w wolnej chwili,
jeśli będę miała zdjęcia. :>
A tymczasem, kolorowych snów. :)
Zapraszam na ask. :)
http://ask.fm/Hakuuna_Mataata
#W





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz