My photo My life

sobota, 19 lipca 2014

Makta


Wczoraj przyjechała do mnie Madzia. :) 
Wybrałyśmy się do jej babci, na ' sesję '.











Zapraszam:

ASK: http://ask.fm/Hakuuna_Mataata

FACEBOOK: https://www.facebook.com/WeerciaaaSicinskaaa

 INSTAGRAM: http://instagram.com/chinskawiktoria




                                          #W
Autor: Unknown o 05:22
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2014 (12)
    • ►  listopada (1)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ▼  lipca (9)
      • Kaziczki ;3
      • Makta
      • Wypad do lasu? Jak najbardziej na tak.
      • Madzialenka.
      • Spotkanie z Boryskiem.
      • Poniedziałkowa wycieczka, czyli odwiedziny w nowot...
      • Kaja, czyli moja mała piękność.
      • " Mieszanka wybuchowa " czyli moje ulubione zdjęci...
      • Pierwszy wpis, więc zaczynajmy! :)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.