sobota, 5 lipca 2014

Pierwszy wpis, więc zaczynajmy! :)

Jestem Weronika, mam praktycznie 15 lat. :> Od września idę do 3 gimnazjum. :) Mieszkam w Lubiechowie, jest to mała wioska niedaleko Poznania. ;>





Interesuję się fotografią, jak na razie, do robienia zdjęć służy mi kochany, niezawodny telefon, który ma słaby aparat, niestety. Bardzo lubię robić zdjęcia, często chodzę na tzw. sesyjki z siostrzenicami, lub przyjaciółką - Magdą. :) 



Magda - moja przyjaciółka i modelka w jednym. :)

Katia - moja siostrzenica, która często pozuje mi do zdjęć. :) 


Cel założenia bloga? To chyba sprawdzenie siebie i możliwość uporządkowania zdjęć które robię. ;>
Bardzo często słyszę, że mam ogromny talent do robienia zdjęć. ;> Bardzo mnie to cieszy, bo naprawdę lubię to robić. :) 




Zapraszam, na mojego aska, na którym możecie pytać o co zechcecie. :)

http://ask.fm/Hakuuna_Mataata

                                                                                                                                                             #W

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz