Interesuję się fotografią, jak na razie, do robienia zdjęć służy mi kochany, niezawodny telefon, który ma słaby aparat, niestety. Bardzo lubię robić zdjęcia, często chodzę na tzw. sesyjki z siostrzenicami, lub przyjaciółką - Magdą. :)
![]() |
| Magda - moja przyjaciółka i modelka w jednym. :) |
![]() |
| Katia - moja siostrzenica, która często pozuje mi do zdjęć. :) |
Cel założenia bloga? To chyba sprawdzenie siebie i możliwość uporządkowania zdjęć które robię. ;>
Bardzo często słyszę, że mam ogromny talent do robienia zdjęć. ;> Bardzo mnie to cieszy, bo naprawdę lubię to robić. :)
Zapraszam, na mojego aska, na którym możecie pytać o co zechcecie. :)
http://ask.fm/Hakuuna_Mataata
#W




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz