poniedziałek, 7 lipca 2014

Kaja, czyli moja mała piękność.

A więc, wczoraj ( 06.07.14 ) wybrałam się na sesyjkę z Kają, Weroniką i Norbertem. ;>



To była próba spełnienia wizji cioci Werci, Kaja miała położyć się,
abym zrobiła zdjęcie jak leży w tym czymś! XD
Ale Kaja uznała, iż jest tam brudno i tego nie zrobi. :D


Moja piękność. <3


Tutaj komentarz zbędny, piękna moja. <3


Cudowna, słodka, najlepsza. <3


Jestem mega zadowolona ze zdjęć, kolejny post dodam jutro, 
będzie o... zwierzątkach w Nowotomyskim zoo. <3
Byłam tam dzisiaj i musiałam skorzystać z okazji. :D 
A tymczasem zapraszam na aska :)
http://ask.fm/Hakuuna_Mataata
Dobranoc. <3

                                                                                                                         #W

1 komentarz: